• Index
  •  » WOJNY
  •  » Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

#1 2008-04-10 23:39:53

POLL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 8
Punktów :   

Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

Drodzy sojusznicy, może przyszedł czas na wypowiedzenie komuś wojny. Koło nas jest sojusz o tagu ZAD powstał na połączeniu KOZAKA i ZAD, patrząc w rankingach są słabi. Poszczególni gracze, których znalazłem, też nie przedstawiają wartości, ani rozwojowej ani militarnej.
Jeśli udałoby się zniszczyć poszczególnym graczom armię to będą piękne farmy, możliwość ataku więcej niż 6 razy na dobę była by mile widziana.
Ponieważ moja armia jest w miarę dobrze rozwinięta, decyzję pozostawiam Wam bo będziecie najbardziej narażeni na ewentualne ataki.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-04-11 21:19:03

Zbyszek_xp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

Ja jestem przeciw. Bo pomysł wojny dla samej idei jest pomyłką. Pozatym do zniszczenia armi i przyfarmienia nie potrzebna jest wojna. A taki pech że ja mam ich przywódce na tej samej wyspie co moja stolica.Mimo iż siły ma niewiele mniejsze niż moje sam nie dam sobie z nim rady. Na dodatek nie mam co liczyć na waszą pomoc bo jestem troszke dalej od centralnych sił sojuszu. I na mojej wyspie ani na wyspach bezpośrednio obok niema nikogo z HANZA. Myśle że sugestywnie i rzeczowo opisałem sprawe.

Offline

 

#3 2008-04-11 22:40:43

POLL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

Witam ponownie, argumenty przytoczone przez Zbyszka są wystarczające cofam propozycję wypowiedzenia wojny temat proszę uważać jako nieaktualny.
Zbyszku nie zgodzę się z Tobą,
" Bo pomysł wojny dla samej idei jest pomyłką. Pozatym do zniszczenia armi i przyfarmienia nie potrzebna jest wojna"
wojna umożliwia notoryczne atakowanie innego gracza z którego chcę zrobić farmę, a nie ciągłe sprawdzanie czy to 5 czy 6 czy 7 lot danego dnia, przy tragicznie skonstruowanym podglądzie ataków ( ciekawe ile jest miast Ateny lub Troja), trzeba poświęcić na to wiele czasu. Jednocześnie dając atakowanemu graczowi oddech muszę wysłać większe siły do ponownego zniszczenia, czysta strata pieniędzy, a jeśli dojdzie do bitwy to i czasu. Postaraj się nie zrozumieć mnie źle, ale wojna daje jednak plusy i nie jest pomyłką jak to określiłeś, dla mnie rozszerza możliwości rozwoju mimo nieuniknionych strat.
NATOMIAST uważam, że jeśli na tym etapie gry ktokolwiek z nas nie czuje się na siłach:
"A taki pech że ja mam ich przywódce na tej samej wyspie co moja stolica"
to nie ma co zaczynać zadymy i będę sobie spokojnie atakował pilnując tych 6 piep... ataków dziennie

Offline

 

#4 2008-04-12 10:04:37

Zbyszek_xp

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

Bardzo dziękuje za decyzje cofnięcia wojny.

wojna umożliwia notoryczne atakowanie innego gracza z którego chcę zrobić farmę, a nie ciągłe sprawdzanie czy to 5 czy 6 czy 7 lot danego dnia, przy tragicznie skonstruowanym podglądzie ataków ( ciekawe ile jest miast Ateny lub Troja), trzeba poświęcić na to wiele czasu. Jednocześnie dając atakowanemu graczowi oddech muszę wysłać większe siły do ponownego zniszczenia, czysta strata pieniędzy, a jeśli dojdzie do bitwy to i czasu. Postaraj się nie zrozumieć mnie źle, ale wojna daje jednak plusy i nie jest pomyłką jak to określiłeś, dla mnie rozszerza możliwości rozwoju mimo nieuniknionych strat.

Po części masz racje ale nie tak do końca.
Tzn. Jesli ktoś ma czas na gre i zrobi tych naście ataków w ciągu dnia to jest to jest to dobry pomysł. Bo nawet w czasie idącego ataku będzie się dało obronić (pomijając konstrukcje gry dotyczącą zwiększenia siły ognia w czasie atakowania a zmniejszenia w czasie obrony).
Natomiast nie każdy jest w stanie poświęcić tyle czasu na gre ile podczas wojny się powinno. A z tego co widze po punktach niewielu z naszego sojuszu poświęca wystarczająco czasu na gre aby aktywnie uczestniczyć w wojnie. Bo w tej grze armie stracić łatwo.

Offline

 
  • Index
  •  » WOJNY
  •  » Wypowiedzenie wojny sojuszowi ZAD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrzowie-magii.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl www.gildiazlo.pun.pl