#1 2008-03-21 00:00:10

Mynock

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 24
Punktów :   
Nazwa Stolicy i jej koordynaty [X: Y:]: Aleksandretta [X:48 Y:16]

Założenia i cele naszej wspólnej gry

Kolejny pościk oraz temat do obgadania...

po pierwsze powinniśmy sobie objaśnić wszyscy.. po co gramy w Ikariam?

-- dla rozrywki?

-- aby sprawdzić swoje umiejętności zarządzania (kierowane do studentów ) ?

-- aby miło spędzić czas z kumplami online?

-- czy może też chcemy coś wspólnie osiągnąć by móc się później innym chwalić jak to żeśmy daleko zaszli w tej gierce


Ogólnie każdy cel jest dobry, ale jako że stanowimy pewne ugrupowanie, związek bądź też grupę graczy która ma na celu zaistnieć jako wspólnota powinnyśmy być w dobrych relacjach jak i interesować się sobą nazwajem

(mam na myśli płaszczyznę gry)

dlatego poddaję to do dyskusji, jak widzicie nasze wspólne granie?

Offline

 

#2 2008-03-21 04:06:55

spooky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 4
Punktów :   
Nazwa Stolicy i jej koordynaty [X: Y:]: Roswell [47:18]

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

Jak dla mnie, to zdecydowanie rozrywka jest głównym celem ;]

Offline

 

#3 2008-03-21 14:58:10

Maveric

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 6
Punktów :   
Nazwa Stolicy i jej koordynaty [X: Y:]: Paradise [48:17]

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

I ja tez jestem tego samego zdania .. rozrywka przede wszystkim :]

Offline

 

#4 2008-03-21 21:49:13

POLL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

Jak widzę nasze wspólne granie?
poprostu gramy,
jedni będą się angażować bardziej drudzy mniej, jest to tylko gra i na nikim nie można wymóc siedzenia przed kompem 24h, natomiast miło byłoby móc liczyć na członków sojuszu w jakichś wariackich wojenkach i obronach (somo wyjdzie w praniu). Wydaje mi się że członkowie sojuszu tylko dzieki wspólnej pracy, rozwojowi, handlowi i wsparciu militarnemu oraz radom innych członków, dojdą do czegoś w tej grze, dzięki temu będzie się grało łatwiej i pewnie bez zarwanych nocek dla pilnowania dorobku. Współpracy nie powinna polegać tylko na tym "o kurde pomóżcie podeślijcie 100 k surówki bo mi brakuje" tutaj lepszym tekstem byłoby "mam 500 siarki potrzebuję 1000 wina".
Przeciwnik wiedząc że ryzykuje odpowiedzią całego sojuszu zastanowi się ze 3 razy czy kogoś z nas zaatakować, aby to osiągnąć musimy odpowiadać bezwzględnie (bez względu na koszty i straty pojedyńczych graczy) na każdy atak na członka sojuszu, no i oczywiście w takim przypadku pomoc przy odbudowie jest niezbędnie wymagana, dla dobra całego sojuszu.
Problemem pozostaje całkowity brak wiedzy jak wspólnie atakować, bronić się, ilość bugów, wywalanie gry i tysiące innych i tu moja prośba jeśli ktoś wyczyta wątek na forum jak wspólnie się wspierać itd. niech umieści na naszym forum. Wiedza jest zawsze najważniejsza.
Przepraszam za tak długie przynudzanie.
Pozdrawiam
POLL

Offline

 

#5 2008-03-21 23:42:38

Maveric

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 6
Punktów :   
Nazwa Stolicy i jej koordynaty [X: Y:]: Paradise [48:17]

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

Hej POLL w pelni sie z Toba zgadzam :d odnosnie odpowiedzi na atak .. gdyz tak samo jak Ty uwazam ze najlepszym sposobem aby zapewnic sobie spokoj jest zastraszenie rywali przynajmniej na poczatku . A co do wspolnej walki to ja obstawiam na traktaty wpolne czy cos
No i jeszcze jedno .. co do ludzi ktorzy sie w to zaangazuja to fajnie by bylo gdyby kazdy w jakims stopniu przyczynial sie do rozwoju naszego sojuszu Dzieki za glos Pozdro4all

Offline

 

#6 2008-03-23 12:33:27

Raminiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

Sojusz sojuszem ale trzeba też liczyć na siebie. Rozbudujcie najpierw podstawowe budynki u siebie a później myślcie o innych członkach sojuszu. Może to brzmi samolubnie ale niech polowa sojuszników wyjedzie na wakacje to druga polowa moze byc skazana na głód i odwiedziny ze strony naszych sąsiadów
Z czego nie wykluczam pełnej współpracy od samego początku - jak kto lubi

Offline

 

#7 2008-03-24 00:06:44

Eldier

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Założenia i cele naszej wspólnej gry

siemka ja niestety sie z wami nei zgadzam co do tych atakow
nic pochopnie to moze byc jakies nieporozumienie juz to przerabialem z milion razy zawsze najpierw nalezy wyjasnic a pozniej jak cos atakowac. widomo jezeli cos sie strazy kilka razy to wtedy tak mozna ale pamietajcie najpierw dyplomacja.po co tracic bezsensownie wojsko a tym samym surowce i sie oslabiac?a i co do akcji trzeb aje wczesniej zaplanowac i starac sie przewidziec wszystko jakies nioczekiwane sytuacje awarie braki pradow.to jest najciezsze zeby nei bylo ze atak ma wyslac 5 osob a wysla 2 czy nawet 1.i pamietajcie wojsko wojsko i jeszcze raz wojsko bez wojska to guzik mozna zrobic.co postraszysz kogos 50 falangami?to cie wysmieje i jeszcze zaatakuje zeby pokazac ze gowno masz zeby zmieszac cie z blotem.chlopcy(i dziewczyny jezeli sa) trzeba sie wziac w garsc i grac.ale sie rzopisalem.mozecie sie zloscic ze gledze ale takie jest moje zdanie.

pzdr Eldier(nowy czlonek)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.medycynaestetyczna.pun.pl www.flyff.pun.pl www.wshbw.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.spambox.pun.pl