#1 2008-04-16 23:18:48

Raminiel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 13
Punktów :   

Kandydatury

Mynock napisał:

Uwaga dla zapominalskich oraz nowych ludzików
Przypominam, że do obsadzenia jest stanowisko dyplomaty:)
wszystkich zainteresowanych odsyłam na forum lub też do mnie na PW bezpośrednio,(jesli ktos sie wstydzi wypowiadac publicznie)
aha i zeby bylo jasne...wlasnie kandydatury jak najbardziej mile widziane pod warunkiem ze beda uzasadnione..
PS.. tak między nami to zalezy mi na tym zeby nie ktos kogos zglaszam tylko sam sie zglosił na ochotnika na stanowisko

Po długim namyśle [ok. 5sekund], stwierdzam iż skoro odwiedzam witrynę Ikariam'u około 2-3 razy dziennie doglądając mojego stadka nić nie stoi mi na przeszkodzie by zająć się czymś dodatkowym. Tym samym składam swoją kandydaturę na stanowisko Dyplomaty tudzież względnie Głównego sekretarza. Kandydaturę motywuję tym, że mam na to czas, chęci i ogólnie  myślę iż się nadam, poza tym jestem inteligenty, wspaniałomyślny, nonszalancki, cierpliwy, przystojny, znam 3 języki [niekoniecznie biegle], romantyczny, roztropny, a przede wszystkim SKROMNY!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wshbw.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.wsciekleorly.pun.pl www.flyff.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl